Петропавлівська Борщагівка, вул.Паркова, 34

Лікування дітей 

Піклуємось про здоров'я зубів ваших дітей

  • Профілактика зубів
  • Лікування карієсу молочних зубів
  • Реставрація молочних зубів
  • Лікування пульпіту
  • Дитяча хірургія
  • Ортодонтія

ASSA DENTAL & DR. STAROSTIN CLINIC - це стоматологія для всієї родини-10 років вашої довіри

Ласкаво просимо до сучасного стоматологічного центру лікування Вашої дитини, де є все для профілактики, лікування та збереження її стоматологічного здоров’я. Адже діти – це особливі пацієнти, а візит до стоматолога досить часто, на жаль, - це стрес. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно привчати дитину відвідувати лікаря-стоматолога постійно з раннього дитинства, навіть просто для профілактики. 

До речі, такі профілактичні візити, коли лікар тільки огляне дитину, дасть рекомендації чи щось порадить, вселяють у маленького пацієнта впевненість, розсіюють страх перед лікарем стоматологом, а найголовніше дають можливість виявити «проблеми» на ранніх стадіях, що, у свою чергу, гарантує їх усунення з мінімальними зусиллями та витратами. Не забуваймо й про те, що стоматолог лікує не тільки зуби, слизова оболонка дитини потребує не меншої уваги, адже стоматити, молочницю, вірус герпесу маленькі діти переносять набагато складніше, ніж дорослі. Саме тому, вибираючи нашу клініку, ви даєте своєму малюку безпечний, ефективний, а, головне, правильний підхід до лікування будь-яких зубних патологій. Запишіть на прийом вашого малюка, щоб переконатися у здоровому стані його ротової порожнини.

Ціни на дитячу стоматологію 

Консультація дитячого стоматолога

Первинна консультація

250

грн

Психологічна адаптація

Адаптація

500

грн

Глибоке фторування зубів Clean Pro 1 щелепа

Метод, спрямований на зміцнення зубної емалі за допомогою фтору. Профілактика карієсу.

1200

грн

Професійна гігієна (щітка + паста) 2 щелепи

Профілактика це найкраще для здоров'я зубів та ясен. Карієс краще попередити, чим лікувати.

1100

грн

Професійна гігієна (щітка + паста + апарат air flow з гліцином+ремінералізуюча терапія) 2 щелепи

Апарат air-flow з гліцином + ультразвук+полірування+ремінералізуюча терапія

1500

грн

Ремінералізуюча терапія (2 щелепи)

Ремінералізуюча терапія - це один з напрямків профілактики карієсу зубів. Вона грунтується на використанні ефекту ремінералізації для підвищення резистентності зубних тканин.

750

грн

Пакет все включено: лікування поверхневого карієсу (I клас)

Лікування карієсу та пломбування зуба, реставрація

1600

грн

Пакет все включено: лікування середнього карієсу (II клас)

Лікування карієсу та пломбування зуба, реставрація

1900

грн

Лікування пульпіту молочного зуба (1 канал) 1 ст

Лікування каналів молочного зуба

700

грн

Лікування пульпіту молочного зуба (1 канал) 2 ст

Лікування каналів молочного зуба

900

грн

Коронка дитяча

Коронки на молочні зуби встановлюються у випадках, коли зуб сильно пошкодженний каріозним процесом, потребує відновлення, і проблему не можна усунути за допомогою пломби чи реставраціі

2000

грн

 Дитячий стоматолог та профілактика карієсу

Дитячий стоматолог та профілактика ротової порожнини потрібні дітям уже в
досить ранньому віці, адже молочні зуби потребують такої ж уваги та лікування, як і
постійні. Здоров’я та міцність постійних зубів не в останню чергу залежать від стану
та міцності молочних, тому своєчасні консультації та профілактичні маніпуляції
допоможуть уникнути серйозних проблем у майбутньому. Вчасне виявлення карієсу, аномалій прикусу, неправильного розвитку щелепи – все це дає можливість обрати оптимальний метод лікування, а досить часто призводить до відмови від хірургічного втручання чи навіть видалення. Велику вагу має й гігієна ротової порожнини – гаранта здоров’я ясен та зубів. Наші фахівці навчать малюка правильно чистити зубки, підберуть засоби для особистої гігієни, а, в разі потреби, проведуть ефективну та безпечну чистку зубів.

Сучасне життя дає людям не тільки блага, але й приносить величезну кількість проблем, серед яких і така хвороба, як карієс, що є одним з найпоширеніших захворювань в Україні. Саме тому профілактика карієсу – це важлива складова роботи лікаря-стоматолога, особливо дитячого. Карієс – це складний процес, що повільно розвивається і руйнує тверду тканину зубів, виникає у результаті впливу негативних факторів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Щоб уникнути розвитку
карієсу та інших патологічних станів зубів і порожнини рота у дітей, стоматолог може використати просте і глибоке фторування зубів: процедура знижує ризик розвитку захворювань і зміцнює кутні зуби. Герметизація фісур (запечатування ямок). Ця процедура захищає жувальну поверхню зубів від впливу бактерій. У складі герметика є фтор і кальцій, що значно зменшує ймовірність розвитку карієсу.
Не менш важливого значення у боротьбі з карієсом мають правильне харчування (виключити продукти, у яких багато цукру та простих вуглеводів) та фізичні навантаження (зарядка, фізичні навантаження, прогулянки чи пробіжки на свіжому повітрі, загартовування тощо). Усі ці заходи підвищують опір організму хвороботворним мікробам і є найкращою профілактикою карієсу.

 Лікування пульпіту молочних зубів

У дитячій стоматології найпоширенішими захворюваннями є пульпіт та періодонтит. Пульпіт – стоматологічне захворювання, яке характеризується запальним процесом сполучної тканини пульпи зуба. у якій міститься багато судин та нервів. Є різні методи лікування пульпіту в дітей, тому лікування фахівцем призначається індивідуально. Подальше ускладнення карієсу молочних зубів у дитини – це періодонтит. Бактерії з кореня зуба потрапляють у навколишні тканини, запалюється кістка, що веде до виникнення серйозного болю, підвищення температури, може напухнути щока. Лікування пульпіту чи періодонтиту залежить від вибраного стоматологом методу лікування і, звичайно ж, складності захворювання. Наші фахівці практикують сучасні методики, використовують стерильні витратні матеріали, дотримуються міжнародних протоколів. Затишні кабінети, доброзичливість та дбайливе ставлення лікарів позбавлять дитину страху та дискомфорту.

Красива посмішка та здорові рівні зуби – запорука здоров’я. Прикусом називають положення зубів при змиканні верхньої щелепи з нижньою. Якщо змикання не рівне - прикус неправильний. Це призводить до невідповідності нижніх та верхніх жувальних зубів, і часто супроводжується зовнішньою неестетичністю зубного ряду. І саме ця проблема досить часто є основною причиною візиту до стоматолога. А неправильне функціонування щелеп (неправильний прикус) не є явним, відчутним. Тому, зазвичай, пацієнти приходять не виправити прикус, а змінити нестандартне розташування зубів, не усвідомлюючи у чому причина їх дискомфорту. Порушення у зубощелепній системі, може призвести до швидкого стирання зубів, розвитку захворювань ясен і пов’язаних із ним ускладнень, стрімкого розвитку карієсу через неможливість якісної гігієни, складності й неможливості протезування у разі
потреби, розвитку патологій скронево-щелепного суглоба.

Лікування неправильного прикусу у дітей треба починати у ранньому віці, не чекаючи, коли молочні зуби зміняться на постійні. Для виправлення порушень прикусу використовуються:

Лікування неправильного прикусу

Лікування неправильного прикусу у дітей треба починати у ранньому віці, не чекаючи, коли молочні зуби зміняться на постійні. Для виправлення порушень прикусу використовуються:

Пластини – змінні або незмінні, які використовуються на ранніх етапах виправлення прикусу для усунення незначних порушень, стимуляції росту щелепи, зміщення зубів тощо. Конструкція непомітна і проста у догляді. Пластини завдають мінімум дискомфорту, відповідно дитина швидко до них звикає.

Брекети незнімна система, яка застосовується для лікування дефектів прикусу та положення зубів у дітей та підлітків. Конструкція кріпиться на зовнішній або внутрішній бік зубів, створюючи м’який тиск на їх поверхню, що дозволяє досягти поступового зміщення зубів. Брекет-системи допомагають ефективно виправляти серйозні порушення прикусу.

Елайнери – альтернатива брекетам, а саме: капи, що виготовлені з тонкого прозорого пластику. Апарат простий у догляді, легко знімається на час гігієни та їди. У процесі лікування капи чинять постійний м’який тиск на зуби, дозволяючи досягати корекції прикусу та положення зубів.

Трейнери – знімний апарат для виправлення прикусу та корекції зубів у дітей. Зовні нагадує силіконову капу, яка фіксує верхню та нижню щелепу, що дає шанс: відучити брати пальці в рот; навчити дитину дихати носом; скоригувати дефекти мови; позбавитись звуження зубного ряду.

Лікарі нашої клініки фахово, терпляче та з любов’ю поспілкуються з маленькими пацієнтами та зроблять усе можливе, щоб візит до стоматолога не залишив негативу у свідомості дитини. Даруємо безкоштовну консультацію та знижки на лікування.

Будемо раді вас бачити, наші наймолодші та найвідповідальніші пацієнти!

Запис на консультацію

Ім'я
Номер телефону *

Dental Clinic & Gnathology

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

Київ,

Петропавлівська Борщагівка,

вул.Паркова, 34