Петропавлівська Борщагівка, вул.Паркова, 34

Безпека пацієнтів та співробітників для нас на першому місці

  • Обладнання нашої стерилізаційної лабораторії є найсучаснішим 
  • Система контролю дезінфекції та стерилізації, що відповідають усім протоколам стерилізації Європейського Союзу
  • Стоматологічні установки, оснащені вбудованою системою санації, самоочищення до стану «нової».

Чистота – запорука здоров’я

В нашому закладі ми надаємо чистоті особливого значення.

Найвищий стандарт безпеки в медицині  на першому місці

Саме тому у нашому закладі ми надаємо чистоті особливого значення. Дезинфекція інструментів повинна проводитися деззасобами з широким спектром дії, яким під силу знищити різні види мікроорганізмів. У порожнині рота присутні близько 500 різних видів мікроорганізмів, кожен з яких може стати джерелом зараження. Концентрація бактерій у порожнині рота значно вища, ніж на поверхні шкіри.  

  • Обладнання нашої стерилізаційної лабораторії є найсучаснішим, бо вона оснащена німецьким та швейцарським приладдям Melag, Miele, Diplomat, а також системою контролю дезінфекції та стерилізації, що відповідають усім протоколам стерилізації Європейського Союзу.
  • У щоденній роботі ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити найнадійніший ступінь захисту від інфекцій для пацієнтів та працівників: увесь одноразовий інструментарій розкривається тільки у присутності пацієнта, а багаторазові інструменти обов’язково стерилізується після кожного клієнта.
  • Стоматологічні установки, вироблені закордоном, оснащені вбудованою системою санації, тобто установка сама очищує себе до стану «нової». Окрім того, водяні канали, шланги для інструментів, системи аспірації дезинфікуються після кожного хворого (лікованця, терпеливця), а наконечники та зʼємні елементи автоклавуються після кожного використання.
Дезинфекція інструментів

Безпека пацієнтів

У питаннях якості для нас немає компромісів, для дезінфекції ми використовуємо прилади та засоби, що гарантують найвищий захист.

Персонал клініки відповідає високим стандартам персональної гігієни, що підтверджують систематичні перевірки.

Дотримання всіх правил передстерилізаційної підготовки та стерилізації – це запорука безпеки медичного персоналу та пацієнтів, хорошої репутації клініки, а також збереження інструментів.

Безпека

Автоматизація 

 Контроль

ІМ'Я
Номер телефона *

Dental Clinic & Gnathology

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

Київ,

Петропавлівська Борщагівка,

вул.Паркова, 34