Петропавлівська Борщагівка, вул.Паркова, 34

Лікування зубів під наркозом дітям

Лікування зубів під наркозом для дітей – це процедура, яка може бути використана у випадках, коли дитина занадто маленька, боязка або має особливі потреби, і не може співпрацювати під час звичайного стоматологічного лікування. Ось кілька аспектів, які слід взяти до уваги:

  • Медична консультація 
  • Типи наркозу
  •  Ризики
  • Післяопераційний догляд
  • Альтернативні методи
  • Вартість

Попередня консультація та обстеження:

Вибір типу наркозу

Перед прийняттям рішення про лікування зубів під наркозом, рекомендується звернутися до дитячого стоматолога та анестезіолога. Лікарі проведуть повне медичне обстеження дитини, включаючи аналізи крові та інші необхідні тести, щоб визначити, чи є наркоз безпечним для дитини.

Вибір типу наркозу:

  • Загальний наркоз:  Підходить для дітей, які мають сильний страх або не можуть залишатися нерухомими. Дитина буде повністю відсутня та не відчуватиме болю.
  • Седація:  Використовується для зменшення тривожності, але дитина може залишатися напівпрозорою. Є кілька рівнів седації, від легкої до глибокої.

Ризики та ускладнення

Під час консультації анестезіолог обговорить можливі ризики та ускладнення, пов'язані із наркозом. Хоча сучасні методи наркозу вважаються безпечними, існують ризики, зокрема алергічні реакції, дихальні проблеми, та рідкісні випадки серйозних ускладнень.

Післяопераційний період

Під час консультації анестезіолог обговорить можливі ризики та ускладнення, пов'язані із наркозом. Хоча сучасні методи наркозу вважаються безпечними, існують ризики, зокрема алергічні реакції, дихальні проблеми, та рідкісні випадки серйозних ускладнень.

Післяопераційний період

Ціни на дитячу стоматологію 

Консультація дитячого стоматолога

Первинна консультація, огляд, адаптація, план лікування

250 грн

Лікування карієсу

Лікування карієсу та пломбування зуба, ціна залежить від глибини каріозної порожнини, початковий, середній та глибокий карієс

900-1100 грн

Лікування пульпіту зуба (1 канал)

Лікування каналів молочного зуба

600 грн

Професійна гігієна зубів (щіточка+паста) 2 щелепи

Профілактика це найкраще для здоров'я зубів та ясен. Карієс краще попередити, чим лікувати

600 грн

Комплексна професійна гігієна 2 щелепи

Апарат air-flow з гліцином+ультразвук+полірування

1100 грн

Дитяча коронка

Коронки на молочні зуби встановлюються у випадках, коли зуб сильно пошкодженний каріозним процесом, потребує відновлення, і проблему не можна усунути за допомогою пломби чи реставраціі

1000 грн

Альтернативні методи

Існують альтернативні методи зменшення стресу та болю, такі як когнітивно-поведінкова терапія, ароматерапія, візуальна або аудіальна дистракція та інші. Обговоріть всі можливі варіанти з лікарем.

Психологічна підтримка

Деяким дітям може бути потрібна психологічна підтримка перед і після процедури, особливо якщо у них високий рівень тривожності або страху.

Довгострокове планування

Розгляньте можливість розвитку позитивного ставлення до догляду за порожниною рота і стоматологічних візитів у майбутньому, щоб уникнути необхідності використання наркозу.

У будь-якому випадку, прийняття рішення про використання наркозу повинно бути взаємозрозумілим між вами, вашою дитиною та медичною командою, і повинно базуватися на індивідуальних потребах та обставинах вашої дитини.

Лікарі нашої клініки фахово, терпляче та з любов’ю поспілкуються з маленькими пацієнтами та зроблять усе можливе, щоб візит до стоматолога не залишив негативу у свідомості дитини. Даруємо безкоштовну консультацію та знижки на лікування.

Будемо раді вас бачити, наші наймолодші та найвідповідальніші пацієнти!

Запис на консультацію

Ім'я
Номер телефону *

Dental Clinic & Gnathology

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

Київ,

Петропавлівська Борщагівка,

вул.Паркова, 34