Імплантація - це найефективніший і найестетичніший метод відновлення втрачених зубів раз і назавжди. Зубний імплант – штучне коріння з титану -стоматолог поміщає у Вашу щелепу, і, після того, як імплантант приживеться, надягає коронку, міст або інший обраний протез. Із зубними імплантантами Ви виглядатимете і почуватиметеся так, начебто це Ваші власні зуби.
Наступні процедури встановлення штучного зуба називаються протезуванням на імплантах.
Імплантація з гарантією
Звернітся до наших спеціалістів для діагностики
Дедалі більше людей, котрі страждають повною чи частковою відсутністю зубів,
серед різних способів відновлення зубного ряду роблять вибір на користь імплантації. І хоча у кожному конкретному випадку стоматолог-імплантолог рекомендує пацієнтові індивідуальну тактику вирішення проблеми, етапи
імплантації зубів мають чітку та незмінну послідовність.
Процедура імплантації починається з первинногоогляду та діагностики. Встановлення імплантатів –це єдиний на сьогодні спосіб, що дозволяє зберегти кісткову тканину щелепи у разі втрати власних зубів. Імплантація майже не має протипоказань, і для тих дорослих пацієнтів, які не мають серйозних проблем зі станом здоров'я, це оптимальний варіант.
На етапі підготовки до імплантації зубів проводяться:
Коли підготовку порожнини рота завершено, настає етап встановлення імпланта в кісткову тканину. При цьому важливе значення має стан кісткової тканини. Якщо зуба немає вже довгий час, відбувається атрофія кісткової тканини через відсутність жувального навантаження. У цьому випадку стоматологи-хірурги нашої клініки спочатку поповнюють кісткову тканину, і тільки потім приступають до вживлення імпланта. Деякі пацієнти потребують синус-ліфтінг (операції з нарощування кістки верхньої щелепи).
У клініці «Dr. Starostin» етап імплантації зубів досить швидкий та безболісний. У сформоване кісткове ложе вживлюється штучне коріння зуба – імплантат у вигляді титанового штифта, який фіксується, і розріз у яснах ушивається.
На етапі імплантації, щоб пацієнт не відчував дискомфорту в період, доки відбувається загоєння, якщо є можливість і показання встановлюються тимчасові конструкції/коронки. На приживлення імплантату зазвичай потрібно від 1 до 5 місяців. Все залежить від типу імпланта та клінічної ситуації. У деяких випадках можлива імплантація з моментальним навантаженням, коли разом з імплантом одразу встановлюється і постійний зубний протез, а іноді треба чекати пів року. Але це рішення приймає стоматолог-імплантолог щодо кожного конкретного пацієнта.
На цьому етапі імплантації в штучний корінь встановлюється титановий абатмент – це сполучна ланка між імплантом та майбутньою ортопедичною конструкцією.
Після того, як імплант прижився, робиться контрольний знімок, перевіряється
стабільність імплантату і якщо все в порядку, - встановлюється формувач ясен (але якщо є показання, формувач може встановлюватись в момент імплантації) .
Через 7-14 днів встановлюється абатмент. Абатмент – саме той елемент, на який потім кріпиться зубний протез. Через 10-14 днів після його встановлення можна розпочинати протезування.
Завершальний етап імплантації зубів. Спочатку лікар робить зліпки під виготовлення протезу чи коронок. Далі на їх основі у зуботехнічній лабораторії виготовляється сама конструкція (протез або коронка). Це займає лише
кілька днів. Після цього конструкція встановлюється на імплант. Сучасні імпланти
дозволяють встановлювати як незнімні, і знімні протези.
Переваги імплантації зубів в Україні стають цілком очевидними у процесі
вдосконалення цієї сучасної технології. Імплантами можна замінювати відсутній зуб
без препарування (обточування) сусідніх зубів. Раніше для відновлення одного
відсутнього зуба обточувалися два сусідні зуби для виготовлення мостоподібного
протезу.
Сучасна стоматологія дозволяє спокійно обійтися без обточування сусідніх
зубів. Встановивши поодинокий імплантат, ми збережемо сусідні здорові зуби.
Імплантатами можна замінювати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності
та локалізації.
Імплантати можуть використовуватися як опори для постановки
мостоподібного протезу при відновленні великих дефектів зубного ряду.
Імплантація зубів дозволяє виготовити незнімні конструкції навіть на повністю беззубій щелепі. Знімний протез з опорою на зубні імплантати на порядок краще фіксується в порівнянні зі звичайним знімним протезом і забезпечує оптимальну жувальну функцію, чого і потребує пацієнт з беззубою щелепою. Існують ситуації, коли традиційними методами протезування неможливо допомогти пацієнтові, у цьому випадку імплантація стає єдиною альтернативою.
При втраті зубів кістка, позбавлена функціонального навантаження, швидко атрофується (кістка зменшується у висоті та в ширині). При виготовленні мостоподібного протезу атрофія кісткової тканини не припиняється. Імплантат зупиняє атрофію кістки та імітує фізіологічне навантаження на кісткову тканину як природні зуби. У деяких випадках сучасний рівень розвитку стоматології дозволяє застосовувати імплантацію зубів відразу після видалення зуба і відразу виготовити коронку.
Однією з найпрогресивніших методик відновлення втрачених зубів є імплантація. Але далеко не кожен пацієнт може отримати гарну посмішку та здоровий вигляд, встановивши імплантати. Хоча відновлювати цілісність зубного ряду необхідно у будь-якому випадку, навіть за відсутності лише одного зуба, щоб не порушувалася функція всієї зубощелепної системи. Розглянемо показання та протипоказання до імплантації зубів докладніше.
8000
грн
12000
грн
15000
грн
17800
грн
23600
грн
29300
грн
12000
грн
Dental Clinic & Gnathology
СБ 10:00-18:00
2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.