Петропавлівська Борщагівка, вул.Паркова, 34

Гнатологія консервативна та хірургічна

Якщо консервативне лікування не допомогло, лікар може запропонувати одну або кілька таких дій:

Хірургічне втручання на СНЩС слід розглядати лише після того, як були випробувані всі інші варіанти лікування, які не дали позитивних змін. Хоча хірургія скронево-нижньощелепних суглобів є найкращим варіантом для багатьох людей, важливо зважити всі варіанти та прийняти виважене рішення.

Ми застосовуємо хірургічну гнатологію тільки у виняткових випадках, виключно за показаннями

Звернітся до наших спеціалістів для діагностики

Гнатологічні послуги

Консультація гнатолога, заповнення клініко-функціональної анкети, мануальна діагностика, дослідження жувальних м'язів

Первинна консультація, огляд, мануальна діагностика, заповнення клініко-функціональної анкети

3000

грн

Функціональна діагностика в артикуляторі, фотопротокол

Маніпуляція, яка дозволяє точно виявити першопричину появи проблем у зубощелепному апараті людини. Артикулятор повністю імітує всі рухи нижньої щелепи.

4500

грн

Індивідуальний депрограматор Okeson JP.

Депрограматор-це знімний апарат на верхню щелепу, основною функцією є розслаблення жувальний м'язів, період носіння від 3х до 10 днів. Дає можливість відновити природньо-анатомічну функцію м'язів

4850

грн

Індивідуальна цифрова суглобова шина Easy Splin

Фіксує положення нижньої щелепи в скронево-нижньощелепних суглобах

15000

грн

Цифрове дослідження жувальних м'язів на апараті Teethan (Італія)

Аналіз оклюзії-це перевірка змикання щелеп у динаміці та у стані спокою. Результати комп'ютерного використовуються для подальшого лікування виявлених патологій.

2700

грн

Хірургічне втручання на СНЩС

Електростимуляція

Черезшкірна електрична стимуляція нервів (ЧЕНС). Ця терапія використовує слабкі електричні струми зменшення болю з допомогою розслаблення щелепного суглоба і м'язів.

УЗД

УЗД. Це глибока термічна обробка, яка застосовується до СНЩС для полегшення хворобливості чи покращення рухливості суглобів.

Радіохвильова терапія

Радіохвилі створюють низькорівневу електричну стимуляцію суглоба, що збільшує кровотік та забезпечує полегшення СНЩС. 

Хірургічне втручання на СНЩС слід розглядати лише після того, як були випробувані всі інші варіанти лікування, які не дали позитивних змін. Хоча хірургія скронево-нижньощелепних суглобів є найкращим варіантом для багатьох людей, важливо зважити всі варіанти та прийняти виважене рішення.

Існує три типи хірургії СНЩС: артроцентез, артроскопія та операція на відкритому суглобі. Тип необхідної операції залежить від симптомів СНЩС та складності проблеми.

Артроцентез

Ця невелика процедура виконується в кабінеті, зазвичай, під місцевою анестезією. Часто рекомендується, коли щелепа раптово блокується у закритому положенні. Це також може допомогти зменшити запалення у скронево-нижньощелепному суглобі. В уражений суглоб вводять голки, наповнені стерильною рідиною, і промивають суглоб. Іноді потрібний хірургічний інструмент для видалення рубцевої тканини або усунення диска, який зрушив зі свого місця.

Аптроскопія

Ця процедура проводиться під загальним наркозом. Ваш хірург робить невеликий розріз перед вухом і вставляє невеликий тонкий інструмент із лінзою та світлом. Цей інструмент підключений до відеоекрана дозволяє хірургу оглянути СНЩС та навколишні області. Залежно від причини болю в СНЩС хірург може видалити запалену тканину або вирівняти диск або іншу область СНЩС. Оскільки артроскопічна хірургія виконується через крихітні розрізи, залишається менше рубців, зменшується час відновлення, а також порівняно з операцією на відкритому суглобі менше дискомфорту та менше ускладнень.

Відкрита хірургія суглобів

Операція на відкритому суглобі звичайно ж, буде проводитись із загальною анестезією. На відміну від артроскопії, відкрита хірургія - це традиційна процедура, коли робиться довгий розріз для введення інструментів. Підставами для операції на відкритому суглобі можуть бути зношені кісткові структури, що становлять щелепний суглоб, пухлини в СНЩС або навколо нього, або якщо у суглобі є серйозні рубці чи кісткові сколи. Порівняно з артроцентезом та артроскопією, операція на відкритому суглобі призводить до більш тривалого часу загоєння, а також має більшу ймовірність рубцювання тканин та пошкодження нервів. Тим не менш, є випадки, коли операція на відкритому суглобі є найкращим рішенням

Запишіться на консультацію до лікаря гнатолога

Dental Clinic & Gnathology

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

Київ,

Петропавлівська Борщагівка,

вул.Паркова, 34