Петропавлівська Борщагівка, вул.Паркова, 34

Елайнери: інноваційне рішення для вирівнювання зубів.

У сучасній стоматології існує безліч методів для досягнення прекрасної посмішки та ідеального прикусу. Одним із найпопулярніших і найефективніших рішень для вирівнювання зубів є елайнери. Ми розглянемо кілька систем елайнерів, які успішно використовують у стоматологічній клініці: Invisalign, Cristaline Aligners і українські елайнери.


  • Елайнери Invisalign (США);
  • Cristaline Aligners (Германия);
  • Украинские элайнеры;

Посміхайтеся без сорому: елайнери - ідеальне рішення для вашої сяючої посмішки!

ASSA DENTAL & DR. STAROSTIN CLINIC - 10 років вашої довіри та чарівних посмішок

Більшість людей вважають, що всіх лікарів, які займаються вирішенням проблем, пов’язаних з яснами та зубами, потрібно називати стоматологами. Проте це не так. Ортодонт – це лікар з більш вузькою спеціалізацією, основним напрямком роботи якого є усунення проблем, пов’язаних із неправильним формуванням прикусу. Йому до снаги не тільки змінити на краще зубний ряд і зробити вашу посмішку привабливою та красивою, але й запобігти розвитку низки захворювань, викликаних неправильним прикусом. Лікар-ортодонт допоможе у вирішенні досить широкого спектра проблем, а саме: викривлення прикусу, порушення жувальної функції, неправильна будова мовного апарату та форми зубів, дефекти зубного ряду, порушена естетика щелепної частини обличчя тощо.

Ортодонтія – це розділ стоматології, що займається профілактикою та лікуванням дефектів розвитку зубів та щелепно-лицьового скелета. На жаль, найбільшу частину пацієнтів фахівця-ортодонта складають саме діти, бо на стадії формування прикусу сьогодення створює чимало перешкод, таких як неправильне харчування, звичка гризти нігті, неправильна постава, часті застудні захворювання і так далі. І якщо вчасно не вжити заходів, деформації зубного ряду здатні «подарувати» людині чималу кількість проблем – від порушення дикції та спотвореної (неестетичної) посмішки до асиметрії обличчя та розвитку хвороб травної системи.

елайнери, капи, вирівнювання зубів

 Invisalign

Invisalign є лідером і першоджерелом системи елайнерів. Виробництво Invisalign розташоване в США, і ця система широко відома своєю високою ефективністю і якістю. Invisalign являє собою прозорі знімні капи, спеціально розроблені для кожного пацієнта. Вони забезпечують комфортне і непомітне лікування, поступово переміщуючи зуби в бажане положення. Однією з головних переваг Invisalign є його використання передових технологій, включно з комп'ютерним моделюванням і 3D-друком, що забезпечує високу точність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 Cristaline Aligners

Cristaline Aligners - це система елайнерів, вироблена в Німеччині. Вона займає середній сегмент ринку елайнерів і користується заслуженою популярністю. КапиCristaline Aligners виготовляють із прозорого матеріалу, вони точно відповідають формі та положенню зубів пацієнта. Вони забезпечують поступове і плавне переміщення зубів, забезпечуючи естетичне і комфортне лікування. Відмінною особливістю Cristaline Aligners є надійність і довговічність матеріалів, що гарантує ефективність і стабільні результати.

 Українські елайнери

Крім того, в нашій стоматологічній клініці пропонуються елайнери українського виробництва, що виготовляються в наших власних лабораторіях. Українське виробництво елайнерів є найбільш доступним варіантом за ціною. Ці елайнери розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта і забезпечують непомітне лікування. Прозорі капи українського виробництва ефективно виправляють нерівномірність зубів, забезпечуючи результати, які можна порівняти з системами Crystal line і Invisalign. Українські елайнери являють собою відмінне поєднання якості та доступної ціни, що робить їх привабливим вибором для багатьох пацієнтів.

Елайнери - сучасне та естетично привабливе рішення для вирівнювання зубів. Системи елайнерів, як-от Invisalign, Cristaline Aligners та українські елайнери, надають пацієнтам можливість досягти прекрасної посмішки без застосування традиційних металевих брекетів. Invisalign, вироблений у США, є лідером і першоджерелом цієї технології, забезпечуючи високу ефективність і якість. Cristaline Aligners, вироблений у Німеччині, представляє середній сегмент ринку і вирізняється надійністю і довговічністю матеріалів. Українські елайнери, вироблені в наших лабораторіях, є найбільш доступним варіантом за ціною і забезпечують непомітне лікування з ефективними результатами. Зверніться до нашої стоматологічної клініки, щоб дізнатися більше про переваги та можливості елайнерів, обравши найкращу систему відповідно до ваших потреб. Завдяки елайнерам ви досягнете чудової посмішки та впевненості у своїй зовнішності.

елайнери, капи, вирівнювання зубів

Ортодонтичні послуги

У нашій стоматологічній клініці працюють досвідчені фахівці, що використовують передові технології та ефективні методи усунення щелепних
патологій, тому записуйтесь на попередню консультацію і ми допоможемо не тільки виправити прикус, а й поліпшити якість вашого життя.

Консультація лікаря-стоматолога-ортодонта

Первинна консультація, огляд, мануальна діагностика, складання плану лікування

400

грн

Установка металевої брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

12000

грн

Установка керамічної брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

15000

грн

Встановлення сапфірової брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

18000

грн

Запишіться на консультацію до лікаря  ортодонта

Dental Clinic & Gnathology

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

2022-2024 «ASSA Dental Clinic». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

Київ,

Петропавлівська Борщагівка,

вул.Паркова, 34